5
(2)

خرید تلویزیون شکسته و خراب در کرج

تلویزیون یکی از وسایل حیاتی در هر خانه است که برای سرگرمی و اطلاعات به کار می‌رود. اما هنگامی که تلویزیون شکسته می‌شود باید بدانید که تعمیر آن ممکن نیست. دستگاهای لیزر و بندینگ ماشین که تجهزات مدرین برای تعمیر تلویزیون هستند قادر به هر نوع تعمیر پنل بجز شکستگی هستند.

همواره شکستن صفحه تلویزیون می‌تواند یک واقعیت ناراحت‌کننده باشد. صفحه تلویزیون معمولاً از نوع LCD یا LED است و این نوع صفحات بسیار حساس هستند

پنل و صفحه نمایش تلویزیون مهمترین عضو تلویزیون است که سهم اصلی قیمت آن را تشکیل می‌دهد. در زمانی که صفحه تلویزیون شما دچار شکستگی شود، تعمیر و سرویس آن ممکن نبوده و باید تعویض گردد. اما از نظر اقتصادی تعمیر تعویض پنل تلویزیون شکسته بصرفه نیست خرید یک تلویزیون جدید کار منظقی‌تری است.

پنل شکسته تلویزیون

ابعاد تلویزیون نیز می‌تواند تأثیر زیادی بر مقاومت آن در برابر شکستگی داشته باشد. به طور کلی، تلویزیون‌های بزرگتر ممکن است به دلیل وزن بیشتر و ساختار پیچیده‌تر، در مقابل ضربه‌ها و شوک‌ها حساس‌تر باشند. از آنجا که تلویزیون‌های بزرگتر اغلب دارای صفحات بزرگ‌تر هستند، احتمال شکستگی آن‌ها نیز بیشتر است.

بنابراین، ابعاد تلویزیون می‌تواند بر مقاومت آن در برابر شکستگی تأثیرگذار باشد، اما برند، نوع صفحه نمایش و ساختار کلی تلویزیون نیز نقش مهمی در این زمینه ایفا می‌کنند.

هنگامی که تلویزیون شما دچار شکستی شد حتما بلافاصله آن را از برق خارج کرده تا خطرها احتمالی دیگری نداشته باشد. در زمان شکستگی به بخش شکسته شده دست نزنید و تلویزیون را به محیط امنی منتقل کنید تا کودکان یا حیوانات خانگی شما به آن نزدیک نشوند.

نکاتی برای جلوگیری از شکستن تلویزیون

شکستگی صفحه نمایش تلویزیون ممکن است برای هر برندی رخ دهد اما برای جلوگیری از شکستن صفحه نمایش تلویزیون، انجام تعدادی اقدامات ایمنی و پیشگیرانه ضروری است. این اقدامات می‌تواند به طور قابل توجهی کمک کند تا صفحه نمایش تلویزیون از خطر شکستن در اثر ضربه یا فشار جلوگیری شود. برخی از این موارد را می‌توان به شکل زیر لیست نمود:

  • استفاده از گلس محافط صفحه نمایش
  • اتصال هولدر نگهدارنده تلویزیون که به شکل کمربند ایمنی برای تلویزیون عمل می‌کند
  • نصب تلویزیون در ارتفاع بالاتر بر روی دیوار برای جلوگیری از آسیب رسیدن توسط کودکان
  • آموزش به فرزندان کوچک برای جلوگیری از آسیب‌های احتمالی
  • قرار دادن تلویزیون در مکان مناسب که رفت و امد از کنار کمتر باشد.

شرایط گارانتی در زمان شکستی پنل تلویزیون

معمولا تمامی شرکت‌های خدمات پس از فروش بزرگ شکستی و ضدمات فیزیکی را جزو گارانتی در نظر نگرفته و در زمان شکستی صفحه نمایش تلویزیون به شما خدمات رسانی نخواهند کرد. البته اکثر این شرکت‌ها همچون مادیران و سام سرویس و انتخاب سرویس ممکن طرح‌های جانبی همچون بیمه وسایل خانگی را در نظر گرفته باشند.

این بیمه‌ها شکستی تلویزیون و موارد دیگر که در گارانتی شامل نمی‌شوند را پوشش می‌دهند که برای اطلاع از این موضوعات می‌توانید با شرکت‌های بیمه‌ای و خدمات پس از فروش تلویزیون خود در ارتباط باشید.

خرید پنل تلویزیون بهترین قیمت در کرج

کارسرویس به عنوان نمایندگی برندهای مختلف تلویزیون، در مواقعی که پنل تلویزیون شما دچار آسیب و شکستگی می‌شود. حاضر است تلویزیون شما را به بهترین قیمت ممکن خریداری نمایید. به این منظور و جهت فروش پنل تلویزیون شکسته خود در کرج با شماره تماس 02632203298 و 02632203298  با ما در ارتباط باشید.

همچنین اگر قصد خرید تلویزیون جدید را داشتید این نمایندگی به بهترین قیمت برندهای مختلف را برای شما در نظر گرفته است تا جایگزین تلویزیون شکسته خود نمایید.

خرید تلویزیون خراب و غیر قابل تعمیر

اگر مشکل تلویزیون شما شکستگی پنل نیست و دارای ایرادات دیگری است که قابل رفع نیستند با به هر دلیلی مایل به تعمیر تلویزیون نیستید. کار سرویس با مشاوره کامل به شما و ضمن راهنمایی شما به بهترین قیمت ممکن تلویزیون شما را خریداری می‌کند. همچنین مجموعه کار سرویس می‌تواند تلویزیون خراب شما را با تلویزیون نو تعویض کرده و مابه تفاوت آن را محاسبه کند.

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

لطفا نظر خود را ثیت کنید

متوسط نظرات 5 / 5. تعداد نظرات 2

نظری ثبت نشده

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *