5
(1)

نصب و تعمیر کولر گازی سامسونگ در کرج

نصب و تعمیر کولر گازی سامسونگ در کرج به واسطه تیم خدمات پس از فروش کارسرویس صورت می‌گیرد. کلیه امور نصب، شارژ و سرویس، تعمیر کولر گازی سامسونگ در کرج توسط تیم حرفه‌ای کار سرویس صورت می‌پذیرد.

نصب کولر گازی در کرج

سامسونگ از معتبرترین و شناخته شدن برندهای تولید کنندگان محصولات مختلف از کولر گازی است. این برند از مورد اعتمادترین برندهای جهان است که به اندازه کافی در دل مشتریان خود جا باز کرده است.

کولرهای گازی سامسونگ بسیار کم صدا و با قدرت سرمایش و گرمایش بالایی هستند. کولرهای این برند قدرت پرتاب باد بالایی دارند و محیط را به خوبی به دمای مناسب می‌رسانند.

سرویس و نگهداری کولر گازی سامسونگ

مشتریان گرامی محصولات سامسونگ، ما به عنوان مرکز تعمیر کولر گازی سامسونگ در کرج در این مطلب قصد داریم به منظور آشنایی بیشتر شما عزیزان در خصوص نگهداری صحیح دستگاه‌های کولر گازی نکاتی را بیان کنیم. توجه به این موارد و رعایت آنها موجب افزایش بهره‌وری و طول عمر مفید دستگاه و همچنین کاهش مصرف برق خواهد شد.

دو عامل مهم در کارکرد بهینه دستگاه وجود دارد. عامل اول ظرفیت سنجی محصول و محیط قبل از خرید و نصب است. مهمترین آنها شامل متراژ و کاربری محیط شمالی یا جنوبی بودن ساختمان و طبقه واحد مورد نظر می‌باشد.

مطمئن‌ترین راه برای آگاهی از ظرفیت مورد نیاز واحد مسکونی یا اداری مورد نظر شما ارتباط با مرکز نصب کولر گازی سامسونگ در گرج است.

عامل دوم توجه به سرویس دوره‌ای و نظافت دستگاه پس از نصب می‌باشد. توجه فرمایید که بهره‌وری حداکثری از دستگاه زمانی امکان‌پذیر خواهد بود که این سرویس به صورت دوره‌ای و متناسب با میزان آلایندگی محیط انجام شود.

توصیه می‌شود سرویس یونیت خارجی هر سه ماه یکبار و سرویس پنل داخلی ماهی یک بار انجام شود. توجه داشته باشید قبل از شروع انجام کار می بایست جهت حفظ موارد ایمنی برق اصلی دستگاه قطع شود.

شستشوی فیلتر هوای پنل‌های داخلی سه وجهی

طراحی پنل‌های دیواری کولر گازی سامسونگ شامل دو گروه اصلی می‌باشد توجه فرمایید در مدل‌های سه وجهی فیلتر هوا در قسمت بالای دستگاه قرار گرفته و در مدل‌های کلاسیک این فیلتر در قسمت زیر درب قاب پنل قرار گرفته است.

برای جدا کردن فیلتر هوا در این مدل ابتدا قاب را از محل مشخص شده در روی قاب فیلتر گرفته سپس آن را به سمت بالا بکشید تا فیلتر هوا از محل خود خارج شود. جهت تمیز کردن فیلتر هوا آن را می‌توانید با آب شستشو دهید.

توجه داشته باشید پس از شستشو برای خشک کردن فیلتر هرگز آن را در معرض مستقیم نور آفتاب قرار ندهید همچنین می‌توانید تا خشک شدن فیلتر هوا جهت تمیز کردن سطح پنل از دستمال مرطوب استفاده نمایید برای قرار دادن مجدد فیلتر هوا در محل خود ابتدا قسمت بالایی و سپس قسمت پایینی را در محل خود جا بزنید.

شستشوی فیلتر هوای پنل‌های کلاسیک برای جدا کردن فیلتر هوای پنل‌های طرح کلاسیک ابتدا دو طرف درب قاب را گرفته سپس آن را به آرامی به سمت خود بکشید و بعد به سمت بالا هدایت کنید طریقه شستن فیلتر این مدل دستگاه همانند فیلتر قبلی می‌باشد.

بعد از شستشوی فیلتر برای بستن مجدد درب قاب پنل ابتدا باید قسمت بالای قاب را جا زده و سپس قسمت میانی آن را در محل خارهای خود قرار دهید و در پایان با استفاده از یک دستمال مرطوب سطح پنل را تمیز کنید.

شستشوی کندانسور یونیت خارجی:

کولر گازی سامسونگ

سرویس یونیت خارجی کولر گازی به علت اینکه در معرض آلودگی محیطی مانند گرد و غبار و ذرات آلاینده قرار دارد اهمیت زیادی دارد و باعث افزایش طول عمر کمپرسور دستگاه خواهد شد.

یادآوری می‌شود قبل از شستشوی یونیت خارجی جهت حفظ موارد ایمنی حتما برق اصلی دستگاه را قطع کنید. توجه فرمایید برای شستشوی کندانسور باید از ۱۰ سانتی‌متر پایین‌تر از قسمت بالایی دستگاه به وسیله شلنگ آب و با فشار متوسط فین یا پره‌های کندانسور شسته شود توجه داشته باشید که پس از اتمام شستشوی کندانسور جهت حفظ موارد ایمنی تا خشک شدن کامل کندانسور از اتصال مجدد دستگاه به برق خودداری فرمایید.

برای انجام موارد ذکر شده فوق می‌توانید از تیم تخصصی کارسرویس که خدمات پس فروش کولرگازی سامسونگ در کرج را انجام می‌دهد استفاده نمایید.

نصب کولر گازی سامسونگ در کرج

برای نصب کولر گازی سامسونگ در کرج، می‌توانید از کارسرویس به عنوان نمایندگی رسمی کمک بگیرید. این مجموعه با استفاد از تکنسین‌های متخصص و ماهر در این زمینه در خدمت شماست. با انتخاب مجموعه ما می‌توانید اطمینان حاصل کنید که کولر گازی شما با دقت و حرفه‌ای نصب می‌شود تا بهینه کار کند. همچنین می‌توانید از طریق اطلاعات تماس این نمایندگی‌ها و تکنسین‌ها، قیمت‌ها و شرایط نصب را مقایسه کنید و بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

امکانات کولر گازی سامسونگ

عملکرد کلین یا پاکسازی رطوبت: از این قابلیت به منظور از بین بردن رطوبت و بوی نم پنل داخلی یا اواپراتور دستگاه استفاده می‌گردد. عملکرد این مورد از زمانی که دستگاه خاموش می‌گردد فعال می‌گردد. در این حالت به مدت ۱۵ الی ۳۰ دقیقه دمپر پنل به صورت نیمه باز قرار گرفته و فن دمنده با دور کم شروع به چرخش می‌کند. با فعال سازی این قابلیت علامت cl و یا نشانگر تایمر روی پنل داخلی روشن خواهد شد که نمایان کننده فعال بودن عملکرد اتوکلین می‌باشد.

تایمر یا زمانبندی عملکرد دستگاه: از این قابلیت به منظور تعیین زمان روشن خاموش شدن دستگاه و نیز فعال سازی راحت استفاده می‌کنیم. با هر بار فشار دادن دکمه تایمر کلمه on به معنی زمان روشن شدن دستگاه کلمه off به معنی زمان خاموش شدن دستگاه و علامت خواب راحت یا گود اسلیپ به ترتیب نمایش داده خواهد شد.

قابلیت گودسلیپ یا خواب راحت: با انتخاب این حالت علامت تایمر و یا گودسلیپ بر روی پنل داخلی نمایش داده خواهد شد دستگاه در این حالت سه مرحله دارد ورود به خواب خواب عمیق و مرحله بیدار شدن مدت زمان پیش فرض این عملکرد ۸ ساعت می‌باشد که قابلیت فعال سازی از ۳۰ دقیقه الی ۱۲ ساعت را دارد. بهترین دمای قابل تنظیم در حالت نمایش ۲۶ درجه و در حالت گرمایش ۲۲ درجه سانتیگراد می‌باشد.

شماره تلفن نمایندگی نصب و تعمیر کولر گازی سامسونگ در کرج

نمایندگی کولر گازی سامسونگ

نصب و تعمیر کولر گازی سامسونگ در شهر کرج توسط تیم تخصصی کار سرویس صورت می‌گیرد. کولر گازی سامسونگ انواع مختلفی دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به کولر گازی پنجره‌ای، کولر گازی اسپلیت و تهویه مطبوع مرکزی اشاره کرد. انتخاب مدل مناسب بستگی به اندازه و نیاز خانه‌ی شما دارد. بهترین کولر گازی برای خانه‌ی شما، کولری است که با متراژ خانه‌ی شما همخوانی داشته و بهترین عملکرد را ارائه می‌دهد.

جهت نصب کولر گازی سامسونگ و یا سرویس و تعمیر آن در کرج می‌توانید از خدمات تیم تخصصی کار سرویس بهره مند شوید. این شرکت با اعزام نیرو به محل شما کلیه امور مربوطه را در اسرع وقت و با کیفیت بالا برای شما انجام می‌دهد.

جهت هماهنگی و در خواست تکنسین می‌توانید از طریق شماره تماس‌های زیر اقدام نمایید:

  • 02632203298
  • 02632203291
  • 02632284098
  • 02632284091
  • 09395627750
  • کرج هفت تیر، بلوار بلال ساختمان آناهیتا یک

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

لطفا نظر خود را ثیت کنید

متوسط نظرات 5 / 5. تعداد نظرات 1

نظری ثبت نشده

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *