0
(0)

تعمیر ماشین لباسشویی دوو در کرج توسط مجموعه کارسرویس صورت می‌پذیرد. دوو یک شرکت بزرگ کره‌ای است که محصولات مدرن و با کیفیتی تولید می‌کند. ماشین لباسشویی‌های این برند در کشور ایران نیاز موجود است. محصولات شرکت دوو در ایران تحت پوشش خدمات پیس از فروش و گارانتی انتخاب سرویس هستند.

شرکت دوو با بکارگیری تکنولوژی‌های مختلف سعی در بالا بردن طول عمر و بهبود کارکرد دستگاه‌های خود داشته اما خرابی و ایراد برای تمامی دستگاه‌ها امری طبیعی است. البته برخی از ایرادهای ساده با یک جست و جو سریع در گوگل یا مطالعه دفترچه راهنما محصول قابل حل است و نیاز به مراجعه به مرکز تعمیر ماشین لباسشویی دوو نیست.

محافظت و افزایش طول عمر ماشین لباسشویی دوو

محصولات دوو بگونه‌ای طراحی شده‌اند که کمترین میزان نگهداری را لازم دارند. با وجود این مسئله اما نظافت و انجام امور مربوط به پاگیزگی بخش‌های مختلف دستگاه موضوعی مهم است که باید صورت بگیرد. پس از هربار شست و شو با دستگاه اقدام به تمیز کردن فیلتر ورودی و خروجی، بدنه، چاپودری، درب ماشین نمایید. البته قبل از انجام هر اقدامی مطمئن باشید که دستگاه از برق جداشده است.

برخی از ایرادات ماشین لباسشویی دوو

تخلیه نشدن آب ماشین لباس شویی دوو

تخلیه نشدن ماشین لباسشویی یکی از رایج ترین مشکلاتی است که با آن مواجه می شویم. گاهی ممکن است که پمپ و یا شیلنگی که وظیفه تخلیه آب را برعهده دارد توسط لباس کوچکی مسدود شده باشد. اگر در این مواقع صدای ناخوشایندی نیز از دستگاه می‌آید ممکن پمپ تخلیه خراب شده باشد.

یکی از راه‌حل‌های که در این مواقع می‌توانید تست نمایید این است که برای دقایقی دستگاه را به طور کامل از برق خارج نموده و سپس متصل نمایید. اگر با انجام این مورد مشکل همچنان پا برجا بود به سراغ شیلنگ تخلیه رفته و ابتدا مشاهده کنید که آیا در مسیر آن خمیدگی و پیچش نشده باشد.

بعد از بررسی مسیر شیلینگ تخلیه را خارج نموده و بررسی نمایید که آیا به خوبی آب از آن عبور می‌کند یا دچار گرفتگی است. پس از بررسی و رفع این مورد مجدد شیلنگ را به محل قبلی خود متصل نمایید. اگر با انجام این مورد نیز مشکل شما حل نگردید با کارسرویس به عنوان مرکز تعمیر ماشین لباسشویی دوو در کرج تماس بگیرید.

قفل شدن درب ماشین لباسشویی دوو

قفل شدن درب ماشین لباسشویی دوو یکی از ایرادهای شایعی است که ممکن برای هر برندی رخ دهد. در این مواقع باید به دنبال علت این موضوع بود و نباید فشار بیش از اندازه در جهت باز کردن در ماشین لباسشویی اعمال کرد. زیرا ممکن است فشار بیش از اندازه سبب شکسته شدن درب ماشین لباسشویی دوو شما گردد و خسارت زیادی را بر روی دست شما بگذارد.

اگر در ابتدا کار شست و شو لباس‌ها بودید و متوجه شدید درب باز نمی‌گردد یک مرتبه دستگاه را خاموش و روشن نمایید. اگر با انجام این کار نیز مشکل مرتفع نگردید به طور کامل برای چندین دقیقه دستگاه را کامل از برق جدا نمایید. در نهایت اگر با انجام ذکر شده نتوانستید درب دستگاه را باز نمایید با مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی دوو تماس بگیرید.

طرح دوویار سرویس رایگان دستگاه شما

یکی از خدمات فوق العاده‌ای که مجموعه انتخاب سرویس برای رفا حال مشتریان خود در نظر گرفته است طرح مشتری مدار دوویار است. در این طرح بصورت کاملا رایگان زمانی که ماشین لباسشویی شما به زمان اتمام گارانتی خود نزدیک می‌شود توسط کارشناسان فنی مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.

در این ارزیابی مشکل کوچکی که در ماشین لباسشویی شما وجود دارد برطرف می گردد تا سبب آسیب‌های جدی‌تر به دستگاه شما نشود. برای ثبت در خواست بازبینی اگر مدت کمتر از دو ماه از گارانتی دستگاه شما باقی مانده وارد سایت انتخاب سرویس شوید و فرم مربوطه که در تصویر زیر نیز قابل رویت است، تکمیل و ارسال نمایید.

طرح دوویار

شماره نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی دوو در کرج

کارسرویس به عنوان مرکز تعمیر ماشین لباسشویی برندهای مختلف در شهر کرج فعال است. این شرکت همچنین نماییندگی رسمی نصب و تعمیرات برند دوو است. برای در خواست تعمیر ماشین لباسشویی دوو خود در شهر کرج با شماره تماس‌های زیر با ما در ارتباط باشید.

  • 02632203298
  • 02632203291
  • 02632284091
  • کرج هفت تیر، بلوار بلال ساختمان آناهیتا یک

کار سرویس آماده اعزام نیرو به سرتاسر شهر کرج از جمله آزادگان، محمدشهر، باغستان، فردیس، عظیمه، گوهردشت و سایر نقاط استان بزرگ البرز است. پس از درخولست شما تعمیرکاران متخصص این مجموعه در اسرع وقت به محل شما مراجعه کرده و کار تعمیرات را انجام می‌دهند.

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

لطفا نظر خود را ثیت کنید

متوسط نظرات 0 / 5. تعداد نظرات 0

نظری ثبت نشده