5
(1)

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در کرج

اسنوا یکی پرفروش‌ترین برندهای ماشین لباسشویی در ایران است و مجموعه کارسرویس امور مربوط به تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در کرج را انجام می‌دهد. اسنوا از برندهای تحت پوشش شرکت انتخاب سرویس است. اسنوا از فعالیت خود از سال 1360 با 20 پرسنل آغاز نمود و اما حالا تعداد کارکنان این مجوعه به بیش 5000 نفر می‌رسد.

اسنوا برندی نام آشنا است که محصولات مختلفی از جمله گاز، یخچال فریزر، ماشین ظرفشویی و تلویزیون را در بازار ایران عرضه می‌کند. شرکت ارکان ساختار نوین ایرانیان اسنوا توانسته مقبولیت بالایی نزد مشتریان پیدا نماید و ماشین لباسشویی‌های این برند دارای تنوع بسیار بالا و امکانات جدید و فوق العاده‌ای هستند که برخی از آنها به شرح ذیل است.

  • امکان اتصال ماشین لباسشویی به موبایل و مدیریت آن با نرم افزار
  • قابلیت  آب کشی لباس‌ها بصورت اسلامی
  • مصرف برق مناسب و دارای امکان قابلیت شست و شو اقتصادی (کمترین میزان مصرف آب و برق)

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در کرج

عیب یابی و رفع مشکلات ماشین لباسشویی اسنوا

اگر ماشین لباسشویی شما عملکرد مناسب و صحیحی نداشت قبل مراجعه به مرکز تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در کرج حتما موارد زیر را بررسی نمایید.

انتشار بوی نامطبوع از ماشین لباسشویی اسنوا

گسترش بوی بد از دستگاه می‌تواند بسیار ناخوشایند باشد که این موضوع می‌تواند به دلایل مختلفی رخ دهد. دقت فرمایید که ماندن لباس‌ها بصورت طولانی در ماشین و همچین مواد شوینده می‌تواند یکی از دلایل باشد. بنابراین پس از شستن البسه باید درب ماشین لباسشویی مدتی باز بماند.

در مواقعی که ماشین لباسشویی شما بوی بعدی منتشر می کند می‌توانید از قرص‌های شست و شو و مخصوص ماشین استفاده نمایید. دقت نمایید که این قرص ها را از مرکز معتیر خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی اسنوا تهیه کنید.

عدم ورود آب به داخل ماشین لباسشویی

حل این ایراد نیاز به داشتن دانش فنی است و اگر با این مشکل مواجه شدید با نمایندگی دستگاه خود تماس بگیرید.

ویژگی‌های کار سرویس جهت تعمیر ماشین لباس شویی اسنوا

تمامی نیروهای مرکز کارسرویس افرادی متخصص و دوره دیده هستند که در استخدام آنها موارد مختلفی در نظر گرفته شده است. دانش این افراد بصورت دوره‌ای و مطابق با امکانات و فناوری‌های روز دنیا در دستگاه‌های جدید بروز می‌شود.

شماره مرکز نصب اسنوا در کرج

مجموعه کارسرویس علاوه بر خدمات گارانتی دستگاه‌های اسنوا، موارد مربوط به نصب اولیه ماشین لباسشویی اسنوا شما را نیز انجام می‌دهد. برای فعال سازی گارانتی دستگاه‌های برقی سازکار بیشتر شرکت‌ها بدین صورت است که نصب دستگاه باید توسط فرد متخصص صورت بگیرد. پس به این نکته دقت نمایید ممکن است راه اندازی خودسر دستگاه سبب ابطال گارانتی آن شود.

پس می‌توانید از طریق شماره تماس 02632203298 و 02632203291 جهت هماهنگی برای نصب دستگاه خود اقدام نمایید. زمانی که تکنسین مرکز خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی اسنوا به مکان شما مراجعه نمود فاکتور خرید دستگاه را به او ارائه نمایید تا کارهای نصب دستگاه شما را اغاز کند.

پرسنل نصب مجموعه کارسرویس در هنگام مراجعه برای نصب دستگاه شما علاوه بر انجام امور مربوط به نصب، آموزش نحوه صحیح دستگاه و همچنین راهنمایی لازم در مورد نحوه استفاده از امکانات ماشین را به شما ارائه می‌کند. شما هرگونه سوالی در دستگاه اسنوا خود داشتید می‌توانید از کارشناس نصب سوال کرده و ایشان موظف است که به نحوه احسنت شما را راهنمایی نماید.

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

لطفا نظر خود را ثیت کنید

متوسط نظرات 5 / 5. تعداد نظرات 1

نظری ثبت نشده