5
(4)

تعمیر تلویزیون سونی کرج

تعمیر تلویزیون سونی در کرج توسط کار سرویس که نمایندگی رسمی خدمات پس از فروش محصولات سونی است انجام می‌گیرد. این شرکت از زمان نصب تا تعمیر و سرویس تلویزیون در کنار شما عزیزان هست. برای اینکه بهترین سرویس دهی و تعمیر تلویزیون سونی در کرج را تجربه کنید بهتر است از نمایندگی‌های رسمی و مجاز استفاده کنید. کار سرویس تمامی قطعات تعویضی خود را 6 ماه و قطعات تعمیری را به مدت 3 ماه گارانتی می‌کند.

تعمیر تلویزیون سونی در کرج

معرفی برند سونی

یکی از پر فروش‌ترین و محبوب‌ترین برند تلویزیون در جهان سونی است. کار سرویس مرکز تعمیر تلویزیون سونی در کرج در این مطلب نکاتی برای کیفیت و کارایی و نگهداری تلویزیون سونی شما بیان می‌کنید.

شرکت سونی در ایران سال‌های متوالی در حال فعالیت است و می‌توان گفت که در بازار فروش تلویزیون و محصولات صوتی و تصویری حرفی برای گفتن دارد.

دلیل محبوبیت برند سونی کیفیت بالا در ساخت و قیمت مناسب دستگاه است. این شرکت دستگاه‌های خود را با کیفیتی فوق العاده عرضه می‌دارد و اکثر مشتریان از کالاها بسیار خرسند هستند. این موضوع امتیاز ویژه‌ای برای برند سونی و همچنین تمامی برندها محسوب می‌شود.

تلویزیون سونی نیز دارای مدل‌های مختلف مانند LCD ,LED ,OLD ,QLED است. در سال‌های گذشته به دلیل وجود تحریم‌ها عرضه‌ی این برند بسیار کم رنگ شده بود. شرکت مادیران طی رایزنی و قراردادی که با شرکت سونی به عمل آورد امتیاز تولید و مونتاژ این دستگاه را در ایران دریافت کرد و این محصول را وارد چرخه‌ی بازار نمود. شرکت کار سرویس نیز نمایندگی رسمی شرکت مادیران است بنابراین به عنوان مرکز تعمیر تلویزیون سونی در کرج نیز شناخته می‌شود.

ایرادهای رایج تلویزیون سونی

تلویزیون سونی کیفیت بالایی دارد اما دارای ایراداتی نیز است. ایراد صدا، هنگ کردن، ریست شدن، بلوک عمودی و تصویر نداشتن از جمله این موارد است.

یکی از ایرادات شایع تلویزیون سونی صدای آن است و معمولا مربوط به اسپیکرهای تلویزیون است. برای حل این ایراد در صورتی که اسپیکر قابل تعمیر باشد توسط تکنسین تعمیر می‌گردد. در غیر اینصورت با تشخیص و تایید تکنسین تعویض اسپیکر انجام می‌شود.

ایراداتی که بیان شد در تمامی برندها یکسان است اما تفاوتی نیز وجود دارد این ایرادات در بعضی از برندها به ندرت مشاهده می‌شود. این موضوع بخاطر کیفیت بالای قطعات و مونتاژ دقیق آن است، که تلویزیون سونی جز یکی از موفق‌ترین این برندها در کیفیت و رضایت مشتری است.

تعمیرات تلویزیون سونی در کرج

با توجه به سابقه‌ی درخشان کار سرویس در زمینه‌ی تعمیرات تلویزیون سونی در کرج، این افتخار را داشته که شما مشتریان عزیز را در این راه یاری نماید. این مجموعه با ارائه‌ی خدمات پشتیبانی خود در منزل و نمایندگی کار سرویس در زمینه‌ی نصب و تعمیرات تلویزیون سونی در خدمت شما عزیزان در سریعترین زمان ممکن است.

تعمیر در منزل شهر کرج

تعمیر تلویزیون سونی در کرج

خدمات در منزل کار را برای مشتریان تلویزیون سونی آسان و کم هزینه کرده است. تکنسین‌های مجرب نمایندگی رسمی سونی به منزل مشتریان مراجعه کرده و پس از بررسی، اگر ایراد تلویزیون قابل رفع در منزل باشد آن را تعمیر کرده و دستگاه را تست کرده و تحویل می‌دهند.

در مواردی اگر تعمیرکار تشخیص دهد قطعه‌ای ایراد دارد آن را به مرکز کار سرویس انتقال می‌دهد. در صورت اینکه دستگاه به زمان بیشتری برای تعمیر نیاز داشته باشد و یا ایراد دستگاه در منزل قابل تشخیص نباشد خود دستگاه به نمایندگی کار سرویس انتقال می یابد.

یکی از ایرادات شایع تلویزیون سونی صدای آن است و معمولا مربوط به اسپیکرهای تلویزیون است. برای حل این ایراد در صورتی که اسپیکر قابل تعمیر باشد توسط تکنسین تعمیر می‌گردد و در غیر اینصورت با تشخیص و تایید تکنسین تعویض اسپیکر انجام می‌شود.

مشتریانی که سرویس در منزل را برای تعمیر تلویزیون سونی در کرج انتخاب می‌کنند باید توجه داشته باشند که هزینه‌ی اعلامی تفریبی است. پس از اعلام هزینه در صورت موافقت مشتری، دستگاه به مرکز کار سرویس انتقال داده می‌شود.

کدهای خرابی تلویزیون سونی

ایرادات دیگر تلویزیون سونی اگر قابل مشاهده نباشند بصورت خطاهایی روی صفحه نمایش ظاهر می‌گردند. این خطاها به شرح زیر است.

 • کد خرابی 1106: در صورتی که اتصال اینترنت با تلویزیون قطع شود این کد نمایان می‌شود و می توان راه‌های ارتباط اینترنت با تلویزیون را چک کرد تا مشکل را برطرف کرد.
 • کد خرابی 2132: در صورت قطع WIFI این کد نماینگر می‌شود.
 • کد خرابی 5004: این که به دلیل بروز نشدن بعضی از پخش کنندها مانند YOUTUBE نمایش داده می‌شود و با چک کردن اینترنت و بروز رسانی نرم افزار تلویزیون سونی ایراد از بین می رود.
 • کد خرابی 2122: به دلیل عدم تطابق تاریخ و زمان تلویزیون سونی رخ می دهد که می توان با تنظیم و بروز کردن تاریخ و زمان این ایراد را برطرف کرد.

برای مشاوره و راهنمایی بیشتر می‌توانید با مرکز تعمیر تلویزیون سونی در کرج از طریق شماره تماس 02632203291 ارتباط بگیرید.

مشکل خاموش شدن تلویزیون سونی

تلویزیون سونی مانند تمامی برندها هنگامی که با ایراد خاموش شدن روبرو می‌گردد، معمولا دچار ایراد برد مین یا برد پاور شده است. در بعضی از موارد با نصب نرم افزار توسط تکنسین ایراد برطرف می‌شود ولی در بیشتر مواقع در صورت گارانتی بودن دستگاه برد مین یا پاور تعویض می‌شود. در صورت غیر گارانتی بودن دستگاه اگر برد مین یا پاور قابل تعمیر باشد تعمیر و در غیر اینصورت تعویض می‌گردد.

برای تعمیر تلویزیون سونی در کرج با شماره تماس 02632203291 با ما در ارتباط باشید.

ایراد درگاه‌های ورودی تلویزیون سونی

درگاه ورودی تلویزیون سونی

اگر به پشت تلویزیون خود نگاه کنید تعدادی ورودی مشاهده می‌کنید که از طریق این ورودی‌ها تلویزیون به آنتن و دستگاه‌های دیگر متصل می‌شود.
در بیشتر خانه‌ها از پورت اچ دی ام ای برای اتصال استفاده می‌گردد و دیگر پورت‌ها بدون آنکه بدانید قابلیت و کارایی آنها چیست بی استفاده باقی می‌مانند.

تمامی پورت‌ها پرکاربرد هستند و اگر با قابلیت آنها آشنا شوید حیرت زده می‌شوید. خرابی پورت HDMI از مشکلاتی است که در بسیاری از تلویزیون‌های سونی رایج است و در مرکز تعمیر تلویزیون سونی در کرج دستگاه‌های زیادی با این مشکل موجود هستند.

عوامل متعددی در بروز این مشکل دخیل است که می‌توان از عمده دلایل آن به وجود نوسانات برق در محل زندگی شما یا بالا بودن مصرف برق و یا کم بودن جریان برق اشاره کرد.

استفاده دائمی از کابل بی کیفیت و نامرغوب از دیگر دلایل ایجاد خرابی است. اگر از این کابل‌ها استفاده شود به مرور مین برد شما که یکی از اجزای مهم تلویزیون است را در معرض از کار افتادگی قرار دهد. بهتر است از برندهای معتبر و شناخته شده کابل های اچ دی ام ای که امتحان خود را پس داده‌اند استفاده کنید.
در معرض رطوبت قرار گرفتن پورت تلویزیون در حین تمیزکاری و شرایط مشابه و همچنین سازگار نبودن تلویزیون و دستگاه‌های جانبی آن میتوانند شما را گرفتار کنند.
احتمال خرابی در پورت یو اس بی و دیگر پورت‌ها نیز ممکن است. گاهی گرد و غبار موجود در پورت‌ها باعث کار نکردن آن می‌گردد اما در مواقعی شکستگی یا به روز نبودن سیستم عامل تلویزیون یا ویروسی بودن فلش میتواند باعث خرابی شود که قابل رفع شدن هستند.

در صورتی که پورت‌های روی مین تعمیر شوند ایراد برطرف می‌گردد و در غیر اینصورت اگر قابل تعمیر نباشند برد مین تعویض می‌شود. معمولا این خرابی در صورتی اتفاق می افتد که سوکت آنتن یا سوکت HDMI به شدت بیرون آورده شود یا پورت‌ها از روی مین جدا شده باشند.

نکات مهم قبل تعمیر تلویزیون سونی در کرج

تعمیر تی وی سونی

 • ابتدا چک می‌کنیم که تلویزیون دارای گارانتی است یا خیر. در صورت گارانتی بودن باید به نمایندگی‌های رسمی و مجازی که خدمات پس از فروش و پشتیبانی تلویزیون سونی را برعهده دارند مراجعه شود. مرکز تعمیر تلویزیون سونی در کرج کار تعمیرات رایگان انجام می‌شود و با اطمینان و آسودگی خاطر تلویزیون خود را به تکنسین‌های مجرب آن بسپارند.
 • در صورت غیر گارانتی بودن تلویزیون سونی نیز بهترین راه تماس یا مراجعه به نمایندگی‌های خدمات پس از فروش است. به دلیل اینکه اگر دستگاه به قطعه‌ای نیاز داشته باشد نمایندگی‌های رسمی بهترین خدمات را به مشتریان عزیز ارائه می دهند.
 • بهتر است قبل از اینکه تکنسین شروع بکار کند مدت زمان تعمیر را از او بپرسید تا از زمان و مراحل انجام کار در جریان باشید.
 • هزینه‌ی تعمیر نیز قبل از باز کردن دستگاه باید اعلام شود و در صورت تایید، کار تعمیر انجام شود.
 • از نمایندگی سوال کنید آیا قطعات مصرفی تعمیر و یا تعویض که توسط استفاده می‌شود آیا گارانتی است.

نحوه مراقبت از تلویزیون سونی

مراقبت از تلویزیون سونی

برای اینکه تلویزیون سونی دارای عمری بالاتر و حفظ کیفیت تصویر و صدا باشد باید به یک سری از مسائل دقت فراوان کرد. توجه به مواردی که در ادامه اشاره خواهیم کرد باعث می‌شود هم مشمول هزینه نشویم و هم تا چندین سال دستگاه با کیفیت داشته باشیم. این اطلاعات و نکات در مجموعه کار سرویس که به عنوان مرکز تعمیر تلویزیون سونی در کرج فعال بصورت تجربی بدست آمده است.

 • محل مناسب برای تلویزیون: تلویزیون باید دور از نور خورشید، رطوبت، گرما و سرمای شدید قرار بگیرد.
 • در هنگام نصب تلویزیون بر روی دیوار باید به نوع و جنس و مصالحی که استفاده شده دقت کرد. تلویزیون باید در ارتفاع و فاصله‌ی مناسب قرار گیرد اگر چنین شرایطی محیا نبود از نصب دستگاه روی دیوار پرهیز کنید.
 • در هنگام تمیز کردن صفحه نمایش باید دقت کرد که با محصولات مخصوص صفحه نمایش و یک دستمال نرم پنل تلویزیون را تمیز کرد. به هیچ وجه آب یا محصولات شوینده نباید بصورت مستقیم با پنل تماس داشته باشند.
 • استفاده از محافظ برق برای کنترل ولتاژ و نوسانات برق بسیار لازم و ضروری است.
 • روشن و خاموش کردن صحیح تلویزیون می‌تواند در عمر تلویزیون بسیار موثر باشد. بهتر است بعد از استفاده از تلویزیون از جوی استیک پشت و یا ریموت کنترل تلویزیون برای خاموش و روشن شدن استفاده کرده و سپس دستگاه را کامل از برق بکشید.
 • بروز رسانی نرم افزار برای بهبود عملکرد تلویزیون باید هرچند وقت یکبار انجام شود. در صورتی که تلویزیون به اینترنت متصل باشد دستگاه با اعلام بروز رسانی شما را مطلع می‌کند. در این هنگام می‌توانید در تنظیمات و قسمت بروز رسانی، دستگاه را آپدیت کرده و مراحل را طی کنید.
 • تعویض باتری در ریموت کنترل تلویزیون یکی از اساسی ترین نکاتی است که باید رعایت شود. سولفات شدن باتری باعث خرابی ریموت و عملکرد نامناسب تلویزیون می‌شود که در صورت شدید بودن در ریموت کنترل های جدید خرابی کنترل را به همراه دارد.

 تعمیر تلویزیون سونی در مناطق کرج

دفتر کارسرویس در هفت تیر کرج واقع شده و مراجعه کنندگان می‌توانند از شنبه تا پنج شنبه به این مرکز مراجعه نمایند. اما تعمیرات تلویزیون سونی در کرج توسط کارسرویس تنها به این شیوه محدود نمی‌شود. این شرکت با اعزام کارشناس متخصص به مناطق مختلف از جمله ازدگان، عظیمیه، فردیس، جهانشهر و گوهردشت و سایر مناطق استان البرز، خدمت هم استانی‌های گرامی می‌باشد.

جهت هماهنگی برای تعمیر تلویزیون سونی در کرج و اعزام کارشناس می‌توانید از طریق شماره تماس‌های 02632203291 و 02632284091 با ما در ارتباط باشید.

نمایندگی سونی کرج آزادگان

آزادگان کرج به عنوان یکی از مناطق پر رفت و آمد در این شهر به حساب می‌آید. در صورتی که در آزدگان کرج ساکن هستید می‌توانید به جهت تعمیرات تلویزیون سونی خود در محل به واسطه کارسرویس اقدام کنید. همچنین این منطقه به دفتر اصلی کارسرویس نزدیک بوده و امکان حضوری فیزیکی شما در هفت تیر کرج امکان پذیر است.

نمایندگی سونی شاهین ویلا کرج

شاهین ویلا کرج نیز یکی دیگر از مناطق پر جمعیت کرج است که همشریان محترم این منطقه نیز مانند سایر نقاط کرج می‌توانند جهت تعمیرات تلویزیون سونی خود با ما در ارتباط باشند. کارسرویس با شماره تماس‌های 02632203291 – 02632284091 به عنوان نمایندگی سونی در شاهین ویلا فعال است.

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

لطفا نظر خود را ثیت کنید

متوسط نظرات 5 / 5. تعداد نظرات 4

نظری ثبت نشده

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *