5
(3)

تعمیر تلویزیون اسنوا کرج

تعمیر تلویزیون اسنوا کرج توسط کار سرویس که نمایندگی رسمی این برند است، انجام می‌شود. کار سرویس کرج با ارائه خدمات پس از فروش تلویزیون اسنوا در خدمت شما مشتریان عزیز است. این شرکت سعی دارد توسط تکنسین‌های مجرب و دوره دیده در حیطه‌ی تلویزیون اسنوا بهترین تعمیرات را به شما ارائه کند. این شرکت کار تعمیر تلویزیون اسنوا در کرج را برای شما آسان می‌کند و خدمات بهتری را در منزل و در نمایندگی ارائه می‌دهد.

تعمیر تلویزیون اسنوا در کرج

در میان برندهای ایرانی، اسنوا از سرآمدها است که تمامی محصولات آن بسیار پرفروش و پرطرفدار است. دلیل این همه محبوبیت، کیفیت و بازار تبلیغاتی مناسب برای این برند بوده است. برند اسنوا در حیطه‌ی صوتی و تصویری نیز جایگاه ویژه‌ای دارد و توانسته بازار فروش را در دست بگیرد.

شرکت اسنوا صادر کننده‌ی قوی محصولات خود به ویژه تلویزیون است و توانسته توفیق بسیاری در این زمینه داشته باشد. تلویزیون این شرکت با مدل LCD و LED و QLED و OLD وارد بازار شده‌اند و جایگاه خوبی در کنار سایر برندها کسب کرده‌اند. بیشترین فروش تلویزیون اسنوا مدل LED از نوع 4K است و در چند سال اخیر QLED نیز به محصول پر فروش این شرکت تبدیل شده است.

شرکت اسنوا خدمات پس از فروش خود را با نام و ضمانت انتخاب سرویس ارائه و مورد پشتیبانی قرار می‌دهد. معمولا مدت گارانتی تلویزیون‌های اسنوا دو سال است و در طی این دو سال بهترین خدمات پس از فروش را برای شما در نظر دارد. انتخاب سرویس در سریعترین زمان ممکن به مشتریان خود خدمت رسانی می‌کند. در صورت اتمام گارانتی خدمات و پشتیبانی ادامه دارد اما این خدمات شامل هزینه است. برای تعمیر تلویزیون اسنوا در کرج با ادامه این مقاله همراه ما باشید.

مرکز تعمیر تلویزیون اسنوا در کرج

اگر تلویزیون اسنوا شما دچار ایراد و خرابی شده است می‌توانید از مرکز کارسرویس جهت تعمیر تلویزیون اسنوا در کرج کمک بگیرید. تکنسین‌های مجرب این مرکز در کمترین زمان با بهترین کیفیت و همراه با ضمانت 6 ماهه تعمیر دستگاه اسنوا شما را انجام می‌دهند. تکنسین ابتدا دستگاه را عیب یابی می‌کند و سپس برای تعمیر آن اقدامات لازم را انجام می‌دهد.

فواید تعمیر تلویزیون اسنوا در کارسرویس کرج

این مرکز پس از ثبت درخواست شما مبنی بر تعمیر تلویزیون سریعا به محل شما مراجعه می نماید و اقدامات لازم را جهت تعمیر دستگاه انجام می‌دهد. این سرعت سبب می‌شود که در زمان و هزینه‌های مشتری گرامی صرفه جویی گردد. تکنسین‌های کار سرویس همواره در حال آموزش دیدن در زمینه تعمیرات تلویزیون اسنوا هستند. تمامی اطلاعات آنها هر چند وقت یکبار توسط شرکت انتخاب سرویس بروز و دانش تعمیری آنها افزایش می یابد تا بهترین خدمات را به مشتریان گرامی ارائه دهند.

خرابی های رایج تلویزیون اسنوا

  • خرابی در برد پاور و مین
  • دستگاه تصویر ندارد ولی صدا دارد
  • روی چراغ استند بای می ماند
  • تلوزیون تصویر دارد ولی صدا ندارد
  • دستگاه در هنگام روشن شدن روی لوگو ابتدایی می ماند
  • به صورت خودکار صدا کم و زیاد می‌گردد
  • پرش تصویر، خطوط عمودی و یا افقی در تصویر، تصویر شطرنجی
  • ارور عدم سیگنال
  • عدم اتصال به wifi

نگهداری از تلویزیون اسنوا

از قرار دادن کالا در معرض نور خورشید و یا گرمای شدید خودداری نمایید و حداقل دستگاه را تا 30 سانتیمتر از دیوار فاصله دهید. از قرار دادن تلویزیون در کنار مایکروویو خودداری نمایید و در صورت روشن ماندن طولانی مدت تلویزیون اسنوا آن را خاموش نموده و به آن استراحت دهید. این کار سبب افزایش طول عمر دستگاه می گردد. استفاده از محافظ برق مناسب یکی دیگر از مواردی است که به افزایش طول عمر دستگاه کمک می‌کند.

تلویزیون اسنوا خود را به صورت مرتب با دستمال نانو و اسپری مخصوص تمیز کنید چون گرد و غبار باعث می‌شود کیفیت روشنایی تصویر کم شود. در هنگام تمیز کردن صفحه نمایش ابتدا دستگاه را خاموش کرده سپس محلول را به مقدار کمی به دستمال نانو افشانه نماید و سپس نمایشگر را تمیز نماید.

تمیز کردن دستگاه به این شیوه از آب خوردگی پنل و خطرات احتمالی آن جلوگیری می‌کند. برای جلوگیری از ایجاد خط و خش و همینطور شکستگی ناشی از ضربه و فشار بیش از حد به صفحه تلویزیون اسنوا می‌توانید از گلس یا محافظ صفحه استفاده نمایید.

کار سرویس با بیان این موارد امیدوار است دستگاه شما کمتر دچار خرابی و آسیب شود. اما درصورت ایجاد خرابی در تلویزیون خود می‌توانید در مرکز تعمیر تلویزیون اسنوا در کرج به سادگی کار تعمیر را انجام دهید.

محلول و پارچه تمیز کردن تلویزیون

ایراد هنگ کردن تلویزیون اسنوا

ایراد هنگ کردن در تلویزیون اسنوا به این صورت است که دستگاه پس از روشن شدن خاموش می‌گردد یا بعد از مدتی روشن ماندن خود به خود خاموش می‌شود. این ایراد در بیشتر مواقع از بردمین دستگاه است و اگر قابل تعمیر باشد بردمین تعمیر می‌شود و در صورتی که بردمین با تشخص تکنسین قابل تعمیر نباشد بردمین تعویض و بدین گونه ایراد برطرف می‌گردد.

ایراد پنل در تلویزیون اسنوا

در تلویزیون اسنوا یکی از شایعترین ایرادات خرابی پنل است که معمولا نشانه‌های آن خط در تصویر و یا بلوک عمودی است. این ایرادات در صورت گارانتی بودن دستگاه با تعویض پنل بصورت رایگان مرتغع می‌گردد. اگر زمان خارج از گارانتی باشد پس اعلام هزینه به مشتری توسط تکنسین‌های دوره دیده مرکز تعمیر تلویزیون اسنوا در کرج مورد تعمیر قرار می‌گیرد.

به دلیل وجود پیچیدگی‌ها در ساختار تلویزیون‌های هوشمند اسنوا و در عین حال امکانات خارق العاده آنها حساسیت‌های بیشتری نسبت به مدل‌های قدیمی‌تر دارند و نیازمند مراقبت‌های بیشتری هستند.

لوازم برقی مورد استفاده در خانه پس از مدتی هرچند با استفاده درست و محافظت نسبی دچار ایراداتی می‌شوند که تلویزیون هم مستثنی از این موارد نیست.
سوختگی و از کار افتادگی رایج ترین ایراد در پنل تلویزیون‌های ال ای دی اسنوا و دیگر برندهای موجود در بازار است که دلایل متنوعی در به وجود امدن آن دخیل هستند.
پنل همان صفحه تلویزیون است که جزو گران ترین اجزا است. شکستگی در صفحه نمایشگر می‌تواند کار دستگاه شما را به اتمام برساند چون تعویض پنل از نظر هزینه صرفه اقتصادی ندارد و تهیه یک تلویزیون جدید عقلانی تر است.

سوختن پنل تلویزیون به معنای آن است که لیکوییدهای آن بنا به دلایلی توانایی نمایش تصویر و رنگ‌ها را ندارند. عواملی مثل وارد شدن هرگونه ضربه، سوختن پیکسل‌های پنل، در معرض رطوبت قرار گرفتن آن، فشار بیش از حد به پنل و قسمت آسیب دیده آن، ثابت موندن تصویر می‌تواند باعث خرابی پنل و در نهایت از کار افتادگی تلویزیون شود.

در این صورت شما به تلویزیون جدیدی نیاز خواهید داشت چون هزینه تعوض پنل زیاد است. در مواردی که امکان تعمیر پنل وجود دارد باز هم محتمل هزینه‌ای میشوید که خوب مناسب‌تر از تعویض پنل یا تهیه تلویزیون جدید است اما همچنان مبلغ کمی نیست.

ایراد سرچ شبکه تلویزیون اسنوا

در صورتی که تلویزیون نتواند شبکه‌ها را جست و جو و پیدا نماید، ابتدا با راهنمایی تکنسین بررسی می‌گردد که ایراد از آنتن یا گیرنده نباشد. درصورتی که آنتن به درستی کار می‌کند برای رفع مشکل در مرحله اول دستگاه را بازنشانی کارخانه می‌کنیم. بعد از بازنشانی مجدد شبکه‌ها را ردیابی و در صورت جستجو نکردن شبکه احتمال خرابی برد مین را بررسی می‌کنیم. اگر تشخیص تکنسین خرابی بردمین باشد، اگر قابل تعمیر باشد ایراد بردمین برطرف می‌شود در غیر اینصورت تعویض این قطعه باید انجام شود.

ایراد بک لایت یا لامپ‌های پشت صفحه تلویزیون اسنوا

ایراد بک لایت اسنوا

بک لایت تلویزیون اسنوا بصورت پشت پنلی است و گاهی مشتری با ایراد نداشتن تصویر، هاله در آن یا مشکل این که نیمی از تصویر تاریک است، به نمایندگی تعمیر تلویزیون اسنوا در کرج مراجعه می‌کند. در این مواقع در صورت تشخیص ایراد بک لایت، تکنسین اقدام به تعویض بک لایت نموده و آن را بصورت یک دست کامل تعویض می نماید و ایراد تلویزیون رفع می‌شود.

اگر بکلایت دستگاه کامل تعویض نشود همچنان بعد از مدتی مشتری با همان ایراد مواجه خواهد شد و هزینه‌ی مضاعف پرداخت خواهد کرد. بنابراین کارسرویس برای حمایت از مشتری یک دست بکلایت را بصورت کامل تعویض می‌کند.

شماره تلفن نمایندگی تعمیر اسنوا

ما در مجموعه‌ی کار سرویس با حضور کادری مجرب و کار آزموده در تعمیر تلویزیون و با بکارگیری تجهیزات و ابزارهای مدرن سعی کرده ایم شما مشتریان عزیز از تعمیر تلویزیون اسنوای خود راضی نگه داریم. برای تعمیر تلویزیون اسنوا در کرج و مناطق مختلف آن از جمله مهرشهر، گلشهر، فردیس، میدان توحید و سایر موارد با شماره تماس 02632203291 با ما در ارتباط باشید.

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

لطفا نظر خود را ثیت کنید

متوسط نظرات 5 / 5. تعداد نظرات 3

نظری ثبت نشده

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *