5
(4)

تعمیر تلویزیون هاردستون کرج

تعمیر تلویزیون هاردستون در کرج توسط شرکت کارسرویس که نمایندگی رسمی خدمات پس از فروش هاردستون است صورت میگیرد. کارسرویس با داشتن تاییدیه‌ی اتحادیه تعمیرات صوتی و تصویری تعمیر تلویزیون هاردستون در کرج را انجام می‌دهد. این مرکز با داشتن نمایندگی خدمات پس از فروش تمامی برندها به عنوان نمایندگی هاردستون در کرج فعال است.

مشتریان در صورت مشاهده ایراد یا برای نصب دستگاه، می‌توانند با شماره‌ی مجموعه هاردستون و یا کارسرویس کرج تماس حاصل نموده و پذیرش خود ثبت کنند. اگر درخواست شما برای نصب تلویزیون باشد، جهت هماهنگی لازم با تکنسین نصب ارتباط گرفته می‌شود. اگر درخواست مبنی بر تعمیر باشد کارشناس مربوطه که تمامی دوره‌های آموزشی تعمیر تلویزیون هاردستون را گذرانده است اعزام می‌شود. این کارشناس در سریع ترین زمان ممکن دستگاه شما را تعمیر می‌کند.

نمایندگی جام سرویس در کرج

شرکت هاردستون خدمات پس از فروش خود را با نام جام سرویس ارائه می دهد. محصولات شرکت هاردستون اروپا، ساخت کشور انگلیس می‌باشد که با محصولاتی نظیر جاروبرقی، غذا ساز، ظرفشویی، ماشین لباسشویی، یخچال، فر و تلویزیون و غیره وارد بازار شد. در حال حاضر در ایران این برند توسط شرکت هاردستون تولید و مونتاژ می‌شود و در خدمت شما مشتریان عزیز قرار می گیرد. ما در اینجا با یکی از محصولات پرفروش این برند یعنی تلویزیون‌های این مجموعه درخدمت شما هستیم.

تلویزیون‌های هاردستون

تلویزیون هاردستون از نوع LCD ,LED ,OLED ,QLED می‌باشد که دارای تصویر با کیفیت، روشن، وضوح و کنتراست بالا است. هاردستون توانسته با ارائه این نوع تلویزیون‌ها در بازار نقطه‌ی عطفی ایجاد کند و یکی از برندهای معتبر در زمینه‌ی صوت و تصویر و لوازم خانگی باشد. این شرکت با پشتیبانی و خدمات پس از فروش از محصولات خود توانسته اعتمادی میان خود و مشتریان ایجاد کند و این اعتماد سبب فروش مناسب تلویزیون هاردستون و جذب مشتریان بیشتر شده است.

ایرادات تلویزیون هاردستون

تلویزیون هاردستون نیز مانند تمامی برندها دارای ایراداتی شایع است  از رایج ترین این ایرادات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ایراد خطوط رنگی در تصویر تلویزیون
  • ایراد ساب پیکسل یا پیکسل سوختگی تلویزیون هاردستون
  • ایراد خفگی صدا و یا قطع شدن صدا
  • ایراد هنگ کردن در هاردستون

ایراد خطوط رنگی در تلویزیون هاردستون

تعمیر پنل تلویزیون هاردستون

این ایراد شایع در تلویزیون هاردستون در اکثر موارد مربوط به پنل دستگاه است و معمولا مشتریان با مشکل خطوط صورتی یا تصویر دارای خطوط افقی به مرکز کار سرویس مراجعه می‌کنند.

در صورتی که دستگاه داری گارانتی است، پنل یا خود تلویزیون تعویض می‌گردد و اگر مهلت گارانتی به اتمام رسیده باشد، ابتدا پنل دستگاه مورد ارزبابی قرار می گیرد و ایراد آن تشخیص داده می شود. پس از اعلام هزینه تعمیر به مشتری درصورت تایید ایشان دستگاه توسط تجهیزات پیشرفته در کار سرویس که مرکز تعمیر تلویزیون هاردستون در کرج است تعمیر می‌شود.

در مرحله اول برای کم کردن هزینه‌ها کارسرویس در تلاش است تا دستگاه را تعمیر کند. در مواردی که امکان تعمیر وجود نداشته باشد، درصورت تایید مشتری قطعات اصلی با قیمت مناسب از شرکت هاردستون درخواست داده شده و با تعویض قطعه مشکل برطرف می‌گردد.

ایراد ساب پیکسل یا پیکسل سوختگی و یا شرگی

این موضوع یکی از مشکلات پنل در تلویزیون هاردستون است و به صورت نقطه‌هایی تیره یا روشن و خطوط به شکل خش روی صفحه نمایش دیده می‌شود که معمولا به این خطوط پیکسل شرگی می‌گویند. به طور کلی در تصویر دو نوع پیکسل سوختگی، پیکسل روشن و  پیکسل تیره وجود دارد.

در صورتی که دستگاه دارای 3 تا 4 عدد پیکسل تیره باشد طبق اعلام ضوابط جام سرویس در صورت گارانتی بودن پنل یا خود دستگاه تعویض می‌شود. اگر پیکسل از نوع روشن بود و در زمینه‌ی مشکی قرار داشت به دلیل اینکه در تصویر بسیار روئیت می‌شود، در صورت ناراضی بودن مشتری با 1 پیکسل نیز دستگاه یا پنل تعویض می‌شود.

در پیکسل شرگی نیز به همین ترتیب است یعنی تعدادی پیکسل در کنار هم دچار سوختگی شده است و به صورت خط یا خطوطی در آماده که در این مورد نیز پنل قابل تعمیر نیست و باید تعویض شود.

این نوع ایراد معمولا بر اثر ضربه‌ی یک جسم نوک تیز، استفاده زیاد و جرقه زدن پنل ایجاد می شود. این نوع ایرادها قابل تعمیر نیستند و باید پنل تعویض شود.

 

ایراد خفگی و قطع شدن صدا تلویزیون هاردستون

تعمیر-اسپیکر-هاردستون

در صورت مشکل خفگی یا قطعی صدا ابتدا بررسی می‌شود که مشکل مربوط به قسمت برد مین دستگاه یا تنظیمات نباشد. در صورتی که این قطعات سالم باشند، اسپیکرهای تلویزیون دچار مشکل گردیده است.

در مجموعه کار سرویس اگر دستگاه گارانتی باشد به صورت رایگان تعمیر آن انجام می‌شود. در زمان اتمام زمان گارانتی، به دلیل اینکه حجم هزینه کرد مشتری پایین بیاید در صورتی که اسپیکرها قابل تعمیر باشند توسط تکنسین، تعمیر می‌گردد و در غیر این صورت به جز تعویض اسپیکرها وجود ندارد.

ایراد بک لایت در تلویزیون هاردستون

در تلوزیون‌های هاردستون اکثر بک لایت‌ها بصورت پشت پنلی است و مانند تمامی برندها دچار ایراد بک لایت یا لامپ‌های پشت صفحه می‌گردد. نداشتن تصویر، صدا دارد تصویر ندارد، دستگاه روشن می‌شود ولی تصویری مشاهده نمی‌شود، همه از علائم ایراد بک لایت است. در صورت گارانتی بودن تلویزیون بک لایت‌ها و تمامی سرویس‌ها بصورت رایگان انجام می‌شود و در غیر این صورت پس اعلام هزینه به مشتری و با موافقت ایشان کار تعویض بک لایت صورت می‌گیرد.

مرکز کار سرویس به عنوان مرکز تعمیر تلویزیون هاردستون در کرج تمامی یک دست بک لایت را بطور کامل تعویض می‌کند. چون اگر تنها خط یا خطوطی که دچار ایراد است را تعویض کنیم بعد از مدتی مشتری با همان مشکل مراجعه مواجه‌ می‌شود.

بدین ترتیب مشتری هزینه‌ی زیادی را باید متقبل شود اما هنگامی که بک لایت بصورت کامل تعویض شود دیگر چنین مشکلی بوجود نمی آید. خدمات شرکت کارسرویس با ضمانت 6 ماه و با در نظر گرفتن کیفیت عالی صورت می‌پذیرد.

ایراد بردمین تلویزیون هاردستون

ایراداتی نظیر هنگ کردن، روشن و خاموش شدن، کانال یابی نکردن، خط در تصویر، ریست شدن، ایراداتی هستند که مشمول بردمین می‌باشند. در صورت گارانتی بودن دستگاه تمامی خدمات اعم از تعویض بردمین تلویزیون هاردستون بصورت رایگان انجام می‌شود.

دلایلی مثل هنگ کردن دستگاه و یا ریست شدن دستگاه با زدن برنامه ایراد برطرف می‌شود در غیر اینصورت برد مین تعویض می‌گردد. در صورت غیر گارنتی بودن دستگاه اگر ایراد با برنامه برطرف شود ایراد رفع می گردد، در غیر این صورت برد مین توسط تکنسین مورد بررسی قرار می گیرد و بعد از پیدا کردن علت خرابی تعمیر می‌شود.

ایراد برد تیکان در تلویزیون هاردستون

تعمیر برد تیکان هاردستون

تلویزیون‌ هاردستون با ایراداتی نظیر نداشتن تصویر یا تصویر به صورت نقاط رنگی و… به مرکز کار سرویس ارجاع داده می‌شود در بیشتر موارد مربوط به برد تیکان است. اگر تکنسین تشخیص خرابی برد تیکان را بدهد و دستگاه هنوز در مدت زمان گارانتی باشد برد تیکان، رایگان تعویض می‌شود و در غیر اینصورت توسط تکنسین تعمیر یا تعویض می گردد.

نمایندگی تعمیرات هاردستون کرج

مجموعه‌ی کار سرویس کرج با ارائه‌ی بهترین نوع خدمات پس از فروش در برند تلویزیون هاردستون توانسته یکی از موفق‌ترین نمایندگی‌ها در سراسر ایران باشد. این موضوع به کمک داشتن تکنیسن‌های آموزش دیده و مجرب در زمینه‌ی تلویزیون هاردستون بدست آمده است. در راستایی در خواست تعمیر تلویزیون هاردستون در کرج می‌توانید از راه‌های ارتباطی زیر اقدام نمایید.

  1. شماره تماس‌های 02632203291 و 02632284091 و 09395627750
  2. ثبت آنلاین درخواست تعمیر در وب سایت
  3. حضور فیزیکی در دفتر کارسرویس به آدرس کرج هفت تیر، بلوار بلال ساختمان آناهیتا یک

 

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

لطفا نظر خود را ثیت کنید

متوسط نظرات 5 / 5. تعداد نظرات 4

نظری ثبت نشده

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *