5
(4)

تعمیر تلویزیون سامسونگ در کرج

تعمیر تلویزیون سامسونگ در کرج توسط مجموعه‌ی کار سرویس که نمایندگی رسمی این شرکت است انجام می‌گیرد. کارسرویس با سه دهه فعالیت خود در تعمیر تلویزیون سامسونگ در کرج و خدمات پس از فروش لوح‌های افتخار فراوانی نیز کسب نموده است.

برخی از این افتخارات عبارت‌اند از رضایت کامل مشتری MOT و رضایت از عملکرد تکنسین NPS، بهترین سرویس دهی، بهترین خدمات و بهترین کیفیت. این شرکت به عنوان اولین نمایندگی رسمی سامسونگ در صدر نمایندگان کرج قرار دارد.

در این مجموعه با توجه سابقه‌ی کار بالا در امور تعمیر تلویزیون سامسونگ در کرج برای اثبات کیفیت و حسن انجام کار، تمامی تعمیرات با ضمانت شش ماه تحویل مشتری داده می‌شود.

 • تعمیر برد تیکان و بک لایت تلویزیون سامسونگ
 • تعمیر فلت پنل دستگاه
 • تعمیر انواع تلویزیون led و lcd سامسونگ
 • تعمیر خط در تصویر
 • تعمیر بلوک عمودی در تصویر Samsung

تعمیر سامسونگ کرج

معرفی برند سامسونگ

تلویزیون سامسونگ یکی از برندهای برتر و بزرگ و یکی از پرافتخارترین برندهای جهان است. پیشرفت تکنولوژی در سامسونگ بسیار سریع بوده است و تلویزیون‌های با تکنولوژی کوانتومی و mini led کنتراست و کیفیت بالا وارد عرصه‌ی رقابتی نموده است. سامسونگ به حدی در عرصه تلویزیون خوب کار نموده است که رقابت با این شرکت برای سازندهای دیگر بسیار دشوار است.

تلویزیون‌های old نوعی دیگر از تولیدات این شرکت است که با استقبالی خوب مواجه شده است. محصول بسیار فوق العاده دیگر این برند تلویزیون 300 اینچ به نام THE WALL که برای اولین بار توسط این کمپانی ارائه شد.

ایرادات تلویزیون old – lcd – led سامسونگ

در تلویزیون سامسونگ معمولا بیشترین ایراد مربوط به لامپ‌های پشت پنل یا بک لایت است. مشتریان با این ایراد بیشترین مراجعه را به سایت کار سرویس دارند. مورد بعدی ایراد خاموش و روشن شدن و یا روشن نشدن دستگاه است که می تواند مربوط به برد مین یا برد پاور باشد.

ایرادات دیگری از جمله عدم وضوح تصویر، خاموش شدن متداول، چراغ چشمک زن، صدای خش خش و بوی سوختگی یا دود از پشت تلویزیون، از موارد شایع دیگر است.

در کار سرویس به عنوان مرکز تعمیر تلویزیون سامسونگ در کرج این ایرادها براحتی توسط تکنسین شناسایی شده که کدام قطعه و قسمت ایراد دارد و در کوتاهترین زمان و با دقت فراوان تعمیرات انجام می‌شود.

تعمیر صفحه نمایش در تلویزیون led سامسونگ

تعمیر صفحه نمایش تلویزیون led سامسونگ

ایرادات صفحه نمایش یا پنل در تلویزیون led سامسونگ مانند تمامی برندها به این گونه است که پنل تلویزیون دچار ایراداتی نظیر خط در تصویر، بلوک عمودی تیره رنگ، خطوط رنگی در تصویر و سایر موارد است. معمولا ایراد فلت پنل یا برد آدرس به وفور قابل مشاهده است. بیشترین ایراد پنل مربوط به تلویزیون منحنی و بعضی از سری های ارائه شده توسط این شرکت است.

تکنسین‌های مرکز تعمیر تلویزیون سامسونگ در کرج با مهارت خاص و توانایی انجام تعمیر پنل تلویزیون سامسونگ و با دستگاه‌های پیشرفته بسیار در این امر موفق بوده و بهترین نتایج را دریافت کرده‌اند.

پنل‌های تلویزیون سامسونگ اگر ایراد لک‌های دایره‌ای تیره رنگ یا نقطه‌های ریز تیره در تصویر قابل مشاهده باشند این نوع ایرادات آسیب‌هایی هستند که در خود پنل ایجاد شده‌اند و قابل رفع نیستند.

ایرادات پنل سامسونگ مدل old

ایرادات پنل old مانند ایرادات پنل led است و همان مشکلات پنل led مانند خط در تصویر و بلوک عمودی در تلویزیون old قابل مشاهده است و بروز یکی از این عوامل نام برده خرابی پنل تلویزیون سامسونگ را به همراه دارد.

نکته قابل توجه در تلویزیون سامسونگ این است که معمولا ایرادات پنل در تمامی مدل‌ها شایع است اما در مدل‌ها‌‌ی سری منحنی تلویزیون سامسونگ این خرابی‌ها بیشتر دیده می‌شود.

مشکلات نرم افزاری و سیستم عاملی تلویزیون سامسونگ

سیستم عامل در تلویزیون سامسونگ معمولا به اندروید و TIZEN که یک نوع سیستم عامل مخصوص خود این برند است تقسیم می‌شود. TIZEN بسیار پرکاربرد و پرطرفدار است و اکثر مشتریان این سیستم عامل را برای کار با تلویزیون سامسونگ انتخاب می کنند.

اگر شما تلویزیون سامسونگ با سیستم عامل TIZEN انتخاب کرده‌اید و می‌خواهید از سیستم عامل اندروید هم بتوانید بهره‌مند شوید برای این کار می توانید یک اندروید باکس تهیه کنید. با قرار دادن اندروید باکس در کنار تلویزیون خود، تمامی فعالیت‌هایی که یک تلویزیون اندروید سامسونگ دارد را با تلویزیون خود که مجهز به سیستم عامل TIZEN است، را داشته باشید.

گاهی مواقع دستگاه‌های به مرکز کارسرویس کرج ارسال می‌گردد که دارای ایرادات نرم افزاری است. در این مواقع متخصصین با بررسی‌های دقیق، علت این هنگی را پیدا و مشکل دستگاه را برطرف می‌کنند.

تعمیر فلت تلویزیون سامسونگ در کرج

تعمیر فلت سامسونگ در کرج

فلت پنل قطعه‌ای است که رابط بین برد آدرس و پنل می‌باشد بدین صورت که اطلاعات پردازش شده به برد تیکان و برد آدرس انتقال یافته و توسط فلت به پنل تلویزیون راه پیدا می کند. فلت در صورت داشتن ایراد تا جایی که امکان دارد در پروسه‌ی تعمیر قرار می‌گیرد در غیر اینصورت با تشخیص تکنسین کار سرویس برای تعویض فلت اقدام می‌شود.

کوچکترین آسیب دیدگی فلت اعم از خمیدگی، پارگی، خراش، تاخوردگی دلایلی هستند که در هنگام تعویض بکلایت یا تعمیر تلویزیون امکان روی دادن آن زیاد است. این موارد باعث بوجود آمدن خطوط عمودی و افقی، بلوک تیره رنگ و سایر موارد در تصویر می‌شود. بنابر دلایلی که بیان شد تعمیر تلویزیون خود را برای گذر از این اتفاقات به تکنسین‌های ماهر و مراکز مجاز بسپارید.

تعمیر تلویزیون سامسونگ در کرج با ابزارهای پیشرفته که توسط نخبگان کارآمد کارسرویس به کار گرفته میشود، صورت می‌پذیرد. این مرکز کار تعمیر و تعویض فلت پنل را برای شما عزیزان راحتر و با اطمینان خاطر بیشتری انجام می‌دهد.

دستگاه بندینگ تعمیرات سامسونگ

بندینگ یک دستگاه تخصصی در حیطه‌ی تعمیرات پنل تلویزیون است. در صورتی که تکنسین تشخیص تعمیر پنل را دهد با کمک این دستگاه می‌تواند پنل‌های که دچار ایراد بلوک عمودی یا خط روی تصویر شده‌اند را برطرف کند.

ابتدا فلت با ظرافت و دقت فراوان توسط تکنسین آموزش دیده و حرفه‌ای، از پنل و خط کش جدا می‌شود. قسمتی که فلت به پنل متصل بود باید توسط تکنسین به طور کامل از هر گونه ذرات ریز پاک شود و فلت جدید یا تعمیر شده روی پنل قرار گیرد و پنل زیر دستگاه بندینگ رفته پرس شود. تمامی این مراحل توسط میکروسکوپ که روی دستگاه قرار دارد قابل روئیت است تا تعمیرکار بتواند ریز تراش‌ها و شیارها را در سر جای خود به درستی قرار دهد.

تعمیر بک لایت یا لامپ‌های پشت پنل

تعمیر بک لایت سامسونگ کرج

تعویض بک لایت‌های تلویزیون سامسونگ برای هر مدلی متفاوت است. بک لایت‌های مورد استفاده در تلویزیون سامسونگ از نوع خطی (ایج) و در مدل‌های دیگر ابن برند بک لایت بصورت خطوط رشته‌ای در پشت پنل قرار گرفته است. معمولا در صورت سوختگی یکی از خط‌ها تمامی خطوط باید تعویض شود.

در مدل منحنی سامسونگ در صورتی که دچار ایراد بک لایت شده باشد علاوه بر تعویض بک لایت در اکثریت موارد دیفیوزر دستگاه نیز باید تعویض شود. علت تعویض دیفیوزر در این مدل حرارت زیاد بک لایت که باعث سوختگی و تیره شدن آن می‌شود و باید هم بک لایت و هم دیفیوزر تعویض شوند. انجام اموز مربوطه در مرکز تعمیر تلویزیون سامسونگ در کرج یعنی کارسرویس بصورت کاملا تخصصی صورت می‌گیرد.

دفیوزر تلویزیون سامسونگ

دفیوزر یکی از قطعات اصلی و مهم در پخش نور و روشنایی تلویزیون است. این قطعه وظیفه پخش نور پس زمینه یا بکلایت را بر روی پنل دارد. منبع نور پس زمینه تلویزیون معمولا از یک چراغ است در این قسمت وظیفه دفیوزر پخش نور به صورت یکنواخت از چراغ‌های ال ای دی به صفحه نمایشگر است.

علائم و عوامل خرابی دیفیوزر تلویزیون سامسونگ

 • یکسان نبودن نور در پس زمینه: زمانی که صفحه نمایشگر تلویزیون سامسونگ شما دچار سایه‌ها و فضا خالی طوری که نور به صورت یکنواخت پخش نشود می‌توانیم بگوییم دچار خرابی دیفیوزر شده است.
 • نور نامناسب: در صورتی که نور پس زمینه غیر منظم پخش شود و تصویر نامطلوب و نامناسب نشان دهد یعنی دیفیوزر به درستی کار نمی‌کند.
 • سایه در تصویر: خرابی دیفیوزر می‌تواند در صفحه نمایش نویز و سایه بیاندازد.
 • تصویر مات و کم نور: گاهی اوقات خرابی دیفیوزر با کم نوری یا هاله‌های سیاه رنگ در تصویر نشان داده می‌شود به طوری که تصویر شفافیت خود را ازدست بدهد.
 • خطوط در پنل: گاهی اوقات هم با خطوط افقی و عمودی در تصویر این ایراد به همراه است.

زمانی که تلویزیون دچار خرابی بکلایت و دیفیوزر می‌شود که معمولا هم زمان هم اتفاق می‌افتد. اگر سریعا نسبت به تعمیر آن اقدام نمایید می‌توانید از خرابی دیفیوزر خودداری کنید. درغیر این صورت هم بکلایت و هم دیفیوزر نیاز به تعویض دارند.

بکلایت تلویزیون زمانی که درحال سوختن است به علت حرارت بالایی که از خود تولید می‌کند دچار پخش حرارت بر روی دیفیوزر که باعث خرابی آن هم می‌شود.

تعمیر جا فلشی تلویزیون سامسونگ

تعمیر جا فلشی تلویزیون سامسونگ

مدتی است که جافلشی یا پورت USB در تلویزیون‌های هوشمند طراحی و اجرا شده است. عملکرد پورت یو اس بی به این صورت است که تمامی محتویات فلش یا هارد اکسترنال را به صورت مستقیم روی صفحه نمایش تلویزیون نشان می‌دهد.

عدم اجرا فلش تلویزیون ایراد رایج در بین تلویزیون‌ها‌ است البته این ایراد به سادگی برطرف می‌گردد. می‌توان این نوع رفع عیب را در لیست خدمات تعمیر تلویزیون سامسونگ قرار داد. قبل از صحبت در مورد تعمیر پورت usb برای پیشگیری از این ایراد دقت کنید که فلش مموری ویروسی به تلویزیون خود متصل نکنید. نکته دیگر در این زمینه این است که توجه کنید که فلش مموری شما به مدت طولاتی به درگاه تلویزیون شما متصل نباشد.

باید به این نکته توجه کنید در مواردی مشکل از جافلشی تلویزیون شما نبوده و ایراد به خود حافظه جانبی برمی‌گردد. برای بررسی این موضوع فلش مموری را به کامپیوتر و یا وسیله دیگری متصل نمایید و از سالم بودن آن اطمینان پیدا کنید.

در مواردی ممکن حافظه جانبی ما سالم باشد اما به دلایل فرمت سخت افزاری این قطعه یا موارد دیگر با تلویزیون ما سازگار نباشد. بنابراین به غیر از این فلش، حافظه جانبی‌های دیگری را نیز با تلویزیون سامسونگ خود امتحان نمایید.

سه دلیل می‌تواند عامل خوانده نشدن فلش در تلویزیون شود:

 1. ایراد سخت افزاری در داخل فلش
 2. آسیب رسیدن به پورت فلش
 3. ویروسی بودن فلش

اگر از سالم بودن حافظه جانبی خود اطمینان حاصل کردید و چندین فلش نیز با دستگاه خود تست نمودید و باز نتیجه نگرفتید. در این موارد ممکن خرابی جافلشی تلویزیون رخ داده باشد. ابن ایراد ممکن با ریست کردن تلویزیون بر طرف شود و با در مواردی نیاز به تعمیر قطعه مورد نظر باشد.

شماره نمایندگی تعمیرات سامسونگ کرج

کارسرویس در بیشتر مناطق کرج از جمله گوهردشت، عظیمیه، فردیس و سایر نواحی با اعزام کارشناس متخصص در خدمت شما است. برای تعمیر تلویزیون سامسونگ در کرج با شماره تماس‌های 02632203291، 02632284091، 02632284098 در ارتباط باشید. همچنین در ایام کاری هفته می‌توانید با مراجعه حضوری به مرکز کارسرویس از خدمات این مرکز بهره‌مند شوید. برای انجام تعمیرات تلویزیون در کرج در سایر برندها به صفحه مشخص مراجعه نمایید.

تعمیر تلویزیون سامسونگ در گوهردشت کرج

گوهردشت کرج به عنوان یکی از مناطق پرتردد و پر جمعیت کرج شناخته می‌شود که دارای مرکز خریدهای مختلفی است. مردم عزیز گوهردشت کرج در صورت خرابی و ایراد در تلویزیون سامسونگ خود می توانند از خدمات در منزل کار سرویس استفاده نمایند.

چقدر این مطلب برای شما مفید بود؟

لطفا نظر خود را ثیت کنید

متوسط نظرات 5 / 5. تعداد نظرات 4

نظری ثبت نشده

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *